ທຸກຫມວດຫມູ່
EN

ບໍລິສັດ OTDR

ບ້ານ> ຜະລິດຕະພັນ > ບໍລິສັດ OTDR

  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577777849462.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577776185843.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577780816345.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577780662847.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577781860517.jpg

APL-2 ບວກ OTDR

ໜ້າຈໍຫຼາຍສຳຜັດຂະໜາດ 7 ນິ້ວ ແລະຟັງຊັນ OLS, VFL ແລະ OPM ໃນຕົວ.

ຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການທີ່ເປັນໄປໄດ້ທັງຫມົດຂອງທ່ານ!

ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ
  • ຂໍ້ມູນ
  • ຂໍ້ມູນການສັ່ງຊື້
  • ການສອບຖາມ
  • ດາວໂຫລດ
  • ວິດີໂອ

ໃນຕົວ OLS, VFL ແລະ OPM ຕິດຕາມເວລາຈິງ

ຈໍ LCD ສີ 7 ນິ້ວ, Multi-touch screen

ການທົດສອບແລະການສະແດງຜົນຫຼາຍຄື້ນ

ລິ້ງແຜນທີ່ກັບ Pass/Fail

ການ​ຕັ້ງ​ຄ່າ Injection / ການ​ຮັບ​ການ​ຕັ້ງ​ຄ່າ​ເສັ້ນ​ໄຍ​

ການກວດສອບຕົວເຊື່ອມຕໍ່ OTDR ດ້ວຍຕົນເອງ

LCDຈໍ LCD ສີ 7 ນິ້ວ, Multi-touch screen
ConnectorFC/PC(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) ອະແດັບເຕີທີ່ສາມາດປ່ຽນໄດ້ ຫຼືປັບແຕ່ງໄດ້
ຕ່ຳສຸດ ຄວາມລະອຽດທາງໄກ0.1m
ຄວາມລະອຽດການສູນເສຍ(dB)0.001
ໄລຍະຫ່າງທີ່ບໍ່ແນ່ນອນ(m)±(0.8+0.005% * ໄລຍະການທົດສອບ + ຄວາມລະອຽດ)
ຟັງຊັນ OPM+26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC or SC adapter
ຟັງຊັນ VFL10mW
ຟັງຊັນ OLSຄວາມຍາວຄື່ນດຽວກັນ ແລະຕົວເຊື່ອມຕໍ່ເປັນ OtdR
ການເກັບຮັກສາ> 10000 ຜົນການຄົ້ນຫາ (SOR ຫຼື PDF)
Batteryແບັດເຕີຣີ lithium-ion 7.4V/4.6AH ສາມາດສາກໄຟໄດ້
ເລືອກຂະຫນາດ246.5mm * 173.5mm * 70mm
ນ້ໍາກ່ຽວກັບ 1.55 kg
ອຸນຫະພູມິການເກັບຮັກສາ-20 -- +60 , < 90%RH
ອຸນຫະພູມການດໍາເນີນງານ-10 -- +50 , < 90%RH
ໂມດູນ OtdR  EDZ/ADZຄວາມກວ້າງຂອງກໍາມະຈອນ
1310nm / 1550nm

AOR502A

AOR502B

AOR502C

40 / 38dB

43 / 41dB

45 / 43dB

1 / 6m

0.5 / 3m

0.5 / 3m

5ns~20µs

3ns~20µs

3ns~20µs

1310nm / 1550nm / 1625nm

1625nm ກັບການກັ່ນຕອງສໍາລັບ PON

AOR502P1

AOR502P3

AOR502P4

40/38/36dB

43/41/40dB

45/43/43dB

1 / 6m

0.5 / 3m

1.5 / 7m

5ns~20µs

3ns~20µs

3ns~20µs

850nm / 1300nmAOR502M126 / 26dB1.5 / 7m5ns~1µs/5ns~5µs
850/1300/1310/1550nmAOR502A-M126/26/40/38dB

MM: 1.5/7m

SM: 1/6m

5ns~1µs/5ns~5µs@MM

5ns~20µs@SM

ປັບແຕ່ງຄວາມຍາວຄື້ນສູງສຸດ 5 ໃນໜ່ວຍດຽວ    

ຫມາຍເຫດ: ພຽງແຕ່ 1625nm ທີ່ມີການກັ່ນຕອງສາມາດທົດສອບເສັ້ນໄຍທີ່ມີການເຄື່ອນໄຫວ! ຄົນອື່ນອາດຈະໄດ້ຮັບຄວາມເສຍຫາຍຈາກເສັ້ນໄຍທີ່ມີການເຄື່ອນໄຫວ.


ມາດຕະຖານ
ບໍ່ມີຊື່ -1

APL-2 ບວກ

2

CD ຄໍາແນະນໍາ CD ຄໍາແນະນໍາ

3

ໃບຢັ້ງຢືນການປັບທຽບ

4

ສາຍ AC

5

AC / DC ອະແດບເຕີ

20200529135026_252

ກະເປົາ

ຖ້າຕ້ອງການ
o7

FCU=FC/UPC

FCA=FC/APC

o8

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

o9

LCU=LC/UPC

20210425170354_816

STU=ST/UPC

ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ
ໃບ​ຢັ້ງ​ຢືນ​ການ

20180627112919_943


ປະເພດຮ້ອນ

ເທິງສຸດ